Шановні жителі Рожнівської громади!

Повідомляємо,що 11 червня 2021 о 10:00 год. у приміщенні Рожнівського БК ім.А.Красовського відбудеться зустріч  із старшим інженером Косівської дільниці Снятинського відділення  АТ «Івано-Франківськгаз»  Бейсюком Т.В.
Ви можете отримати відповідь на будь-яке запитання із нижчеперелічених пунктів:

Встановлення, перевірка та ремонт лічильників газу.
- Технічне обслуговування, ремонт газового обладнання.
- Приєднання до газових мереж; газифікація будинків, комуна-льно-побутових об’єктів.
 - Виготовлення проекту на газифікацію житлового будинку.
- Внесення змін в технічні умови на газифікацію.
- Припинення або відновлення подачі газу по заяві споживача.
-  Видача технічних умов на газифікацію або реконструкцію га-зової мережі індивідуальних житлових будинків, промислових об’єктів та ін.
- Приймання в експлуатацію та видача технічних умов на вста-новлення газового приладу (водонагрівач, опалювальний ко-тел, газовий конвектор, опалювальна піч та ін..).
- Приймання в експлуатацію системи газопостачання індивідуа-льного житлового будинку, багатоквартирного житлового бу-динку.
-  Постачання природного і скрапленого газу

- Причини затримки у газопостачанні села Рожнів.

- Як розраховується (методика розрахунку) вартість робіт по заміні газопроводів та вартості підключення домогосподарств до них (нове підключення та приєднання домогосподарства відключеного на час заміни газопроводу).

- Порядок усунення витоків газ.

- План проведення ремонтних робіт по Рожнівській громаді..