Нещодавно закінчилася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Пишаємося випускниками закладів загальної середньої освіти, які отримали високі результати.

Це випускники Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника

• Парій Вікторія Василівна  – українська мова та література -  196,5 балів;
  • Сахро Федір Григорович   –  історія України -195 балів;
  • Фенко Софія Василівна – українська мова та література -                     192 бали

та Хімчинського ліцею «Інтелект»

• Копильчук Софія Михайлівна – українська мова і література -               195 балів;
  • Підлетейчук Тетяна Андріївна – українська мова і література – 191бал.

Цей рік був непростим як для наших здобувачів освіти, так і для педагогів та батьків. Карантин вніс свої корективи у освітній процес.                                        Проте 17 випускників ліцеїв нашої громади отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою, з них 15 нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні» та 2 срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

Щиро радіємо успіхам випускників. Вітаємо вас, ваших батьків і педагогів. Бажаємо вступити до омріяного закладу освіти й здобути бажану спеціальність.