Станом на 1 серпня заборгованість населення за блакитне паливо перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», перевищує 504 млн гривень. У порівнянні з початком року, борг побутових споживачів зменшився більш як на 315 млн грн, з яких 15 мільйонів вони погасили за останній місяць. Однак півмільярда гривень – це критично велика сума, що негативно впливає на підготовку компанії до початку нового опалювального сезону. Тому ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» просить своїх клієнтів не порушувати договірні зобов’язання та вчасно, до 25 числа кожного місяця, сплачувати за отриманий газ.

В компанії зазначають, що найбільше боргують мешканці обласного центру – понад 50 млн грн, що становить 10% від загального боргу. До першої п'ятірки антирейтингу населених пунктів-боржників також увійшли: Коломия – близько 12 млн грн, Калуш – 8 млн грн, Долина – 3,6 млн грн та Надвірна – 3,4 млн грн. 

«Якщо Вам складно погасити свої борги одразу – виходом стане договір реструктиризації. Заборгованість реструктуризується на строк до 12 місяців, залежно від суми заборгованості та рівня сукупного доходу. Як правильно оформити заяву та інші деталі можна уточнити в Контакт-центрі за телефоном 0342 76 63 04», – зазначила начальниця відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Леся Хараїм.

За її словами, 1 травня змінились правила нарахування субсидії – відтепер вона надаватиметься «живими грошима». Однак наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки субсидіанту.

Директор ТОВ «Івано-Франківськгаз збут» Юрій Пилипів зазначив, що не накопичувати великі борги, зокрема під час опалювального сезону, коли споживання палива зростає в рази, допоможе тариф «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

«Проаналізувавши досвід минулих років ми бачимо, що традиційно найбільші борги населення накопичує за 3-5 холодних місяців року. А в міжопалювальний період боржники, в силу своїх можливостей, здійснюють погашення боргів. Зважаючи на це, компанія вирішила «розвантажити» зимові платіжки наших клієнтів, розробивши вигідний тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Персонально для кожного клієнта наші менеджери вираховують річний обсяг споживання газу. Потім він множиться на зафіксовану на рік ціну і ділиться на кількість місяців, що залишилися до кінця дії тарифу. Тобто влітку та взимку споживач сплачує однакову суму за газ. Завдяки такому способу оплати споживачі можуть уникнути боргів під час опалювального сезону», – розповів він.

Юрій Пилипів додав, що ціна газу в рамках комерційної пропозиції «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня 2021 року, а діятиме він до 30 квітня 2022 року.

Зручно платити за спожитий газ, безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів і контролювати зарахування оплати на рахунок можна за допомогою онлайн сервісів:

Особистий кабінет на сайті 104.ua;

мобільний додаток 104 Mobile (Android) і 104 Mobile Light (iOS);

Viber-бот 7104ua і Telegram-бот 7104ua.

У ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» нагадали, що 6 липня 2021 року почав діяти наказ Міністерства юстиції №1061/5. Відтепер за рішенням суду та на вимогу державних і приватних виконавців на банківські рахунки боржників за житлово-комунальні послуги буде накладатися автоматизований арешт і відбуватиметься списання коштів. Якщо коштів на банківських рахунках виявиться недостатньо для виплати всієї суми боргу, різницю можуть стягнути за рахунок іншого майна.

Фото без опису