Із метою забезпечення сталого розвитку мережі молодіжних центрів та підвищення якості молодіжної роботи в Україні, створення надійної платформи для розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації у партнерстві з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр», Асоціацією молодіжних центрів України, громадською організацією «Форум розвитку громадянського суспільства», координаційною радою Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» планується проведення Всеукраїнського форуму «Молодіжні центри в Україні», що відбудеться 28 - 29 жовтня 2021 року у м. Львові.

До участі у форумі запрошуються представники молодіжних центрів (просторів), представники підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів, молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні, представники профільних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за розвиток молодіжної політики.

Під час форуму планується обговорення проектів нормативно-правових актів щодо розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні, розроблених на виконання вимог Закону України «Про основні засади молодіжної політики».

Звертаємося з проханням проінформувати про запланований форум представників молодіжних центрів (просторів), а також молодь, яка зацікавлена в тематиці заходу.

Реєстрація на форум відкрита до 10 жовтня 2021 року (включно) за посиланням : https://cutt.ly/iECoLNY 
Фото без опису