Згідно Кодексу законів України про працю, Закону України «Про освіту», Закону України  «Про загальну середню освіту», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Щодо окремих питань проведення конкурсу на посаду  керівника закладу загальної середньої освіти» від 20.05.2020 №1/9-264, «Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Рожнівської сільської ради Косівського району Івано-Франківської області» затвердженого рішенням VI сесії восьмого демократичного рішення № 7-6/2021 від 29 червня 2021 року та розпорядження Рожнівського сільського голови від № 247-р від 10.12.2021р.  «Про оголошення конкурсу на посаду директора Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради»:

КОНКУРС оголошений розпорядженням Рожнівської сільської ради № 247-р від 10.12.2021р. «Про оголошення конкурсу на посаду директора Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради» вважати таким, що не відбувся у зв’язку із відсутністю кандидатів на дану посаду.