У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
Саме сьогодні 16-го лютого в Україні вперше відзначають День єднання.
Цього дня за планом:
- підняття Державного Прапору України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;
- виконання о 10.00 Державного Гімну України.
Рожнівська територіальна громада, звісно, не стала винятком і охоче взяла участь у цьому дійстві.
Працівники органу місцевого самоврядування разом із учнями Рожнівського ліцею ‘Гуцульщина’ виконали гімн України та підняли Державний Двоколор.
Перед урочистою частиною заходу до жителів громади звернувся Рожнівський сільський голова Сергій Васильович Радиш, закликаючи кожного любити та підтримувати свою країну, незважаючи ні на що. Та зазначив, що найбільша цінність держави, її сила – це народ, а народ – це і є сила. Згуртований народ – це непробивна, нездоланна міць. А єдність всіх людей в боротьбі за праве діло – це ще більше могуття, яке неможливо здолати.