Як стало  відомо, сьогодні, о 5.00 год. ранку  відбулося  військове  вторгнення військ Російської  Федерації на суверенну територію  України, шляхом нанесення  ракетних ударів по об’єктах військової  інфраструктури.
В  ситуації, що склалася  повідомляємо, що в Рожнівській  сільській раді та в адміністративних  приміщеннях старостинських округів сіл: Хімчин, Рибне та Кобаки буде налагоджене цілодобове  чергування з числа депутатів та  членів виконкому сільської ради,   старост, посадових осіб місцевого  самоврядування та добровільної народної дружини.
 Доводимо до відома, що всім без  вийнятку громадянам, посадовим  особам, службовцям, керівникам  установ  та  організацій,  військовозобов’язаним необхідно  неухильно дотримуватись  правового режиму воєнного стану,  а  саме: 
-  без нагальної потреби не   покидати місця свого постійного     проживання; 
-  уникати великого скупчення   людей;
- слідкувати за сигналами  оповіщення від органу місцевого  самоврядування; 
-  зберігати спокій та не сіяти  паніки;
-   повідомляти сільського голову  депутатів членів виконкому, посадових осіб сільської ради,     правоохоронні органи, одні  одних    про  підозрілих незнайомих осіб, їх  поведінку та пересування  територією громади.

 Будьмо  пильними, зберігаймо  спокій, направляймо всі свої зусилля на допомогу Збройним Силам України та на захист нашої  держави! 

 Виконавчий комітет Рожнівської сільської ради!

Фото без опису