У нашій громаді пройшла весняна толока, яку ініціювала сільська рада. Традиційно на весні перед Великоднем небайдужі люди збираються, щоб особисто долучитися до покращення благоустрою, озеленення, приведення в охайний вигляд місць загального користування, околиць, зон відпочинку.

Цього року найактивнішими стали працівники установ Рожнівської сільської ради та учні Рожнівського ліцею разом з вчителями.

На превеликий жаль окрім благоустрою все більш актуальним стає банальне прибирання сміття.

Учні 10-А класу Рожнівського ліцею, які прибирали від Новоселиці і до Кобак, учнів 10-Б, які хазяйнували Підгорою та 11-А, що працювали на Чаплинцях, розповіли про свої цьогорічні знахідки. За словами молодих людей узбіччя просто завалені викинутими побутовими відходами. Мова йде не про дрібнички, яке викидають з автівок під час руху, а про сміття, яке вивозять і викидають на узбіччі, щоб не платити за вивезення.

Серед знахідок – використані підгузки, харчові відходи, пластикові та інші пляшки і навіть 4 кінескопи від телевізорів.

Дуже прикро, що одні люди протягом року підкидають відходи своєї життєдіяльності природі, а зовсім інші у свій вільний час за ними прибирають. Причому тих, хто смітить щороку більшає, а тих, хто готовий прибирати – на жаль ні.

 

В центрі Рожнова здебільшого працівники місцевих установ навели лад біля сільради, у парку та уздовж центральних вулиць. Висловлюємо щирі слова вдячності всім тим людям, які не байдужі до долі наших сіл і вносять посильний внесок в покращення благоустрою, приведення в охайний вигляд місць загального користування, околиць, зон відпочинку. Ціна ошатності нашої громади може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок у селі як у власній домівці залежить особисто від кожного з нас, від нашої ментальності.

 

Хто не мав часу сьогодні долучитися до толоки, ще мають час до Великодня, щоб причепурити територію біля своїх домівок і не підводити все село.