В переддень одного із найбільших свят у році- Воскресіння Господнього, насамперед я хочу подякувати кожному жителю нашої громади та всім тим, хто своєю працею приблизив Україну до перемоги.
- Дякую і до землі схиляю голову перед захисниками із Рожнівської громади, які несуть свою нелегку службу, захищаючи нашу державу, наш дім.
- Дякую волонтерам. Ви робите клопітку працю, вкладаючи свій час, талант та ресурси у втілення найважливішої місії-миру.
- Дякую медикам. Вашими руками керує сам Господь Бог.
- Дякую освітянам. Незважаючи на всі перепони в освітньому процесі, вам вдається вкласти в дитячі голови зернятко, котре обов’язково проросте, вибухнувши молодим цвітом- професіоналами та митцями своєї справи.
- Дякую працівникам культури. Впевнений, що після нашої перемоги ви влаштуєте найграндіозніше святкування.
- Дякую пожежникам. Ризикуючи своїми життями ви рятуєте наші.
- Дякую підприємцям. Ви надійний економічний тил, від роботи якого залежать усі соціально-побутові аспекти.
- Дякую Всеченим Отцям. Своїми ділами Ви не даєте впасти нам духом.
- Дякую кожній дитині нашої великої громади. Ви наше майбутнє.
- Дякую жінкам та чоловікам, які невтомно працюють задля благополуччя громади та держави, загалом.
- Дякую внутрішньо переміщеним особам. Ви посміхаєтесь, не дивлячись на увесь біль. І цим самим слугуєте нам прикладом незламності.
- Дякую працівникам нашого органу місцевого самоврядування. Ви міцний механізм, котрий працює злагоджено та оперативно, вдень і вночі.
Я пишаюся, що маю справу з такими працьовитими, мудрими та щирими людьми.
Бажаю щоб Святий Великдень приніс нам довгоочікувану радість перемоги, подарував  надію та впевненість у завтрашньому дні, вселив спокій у серця, зігрів душу та укріпив віру.
Христос Воскрес!
Воїстину Воскрес!
Слава Україні!
Слава Нації!