Сьогодні в Рожнівській сільській раді відбулася 17-та сесія 8-го демократичного скликання.
На засіданні розглядали ряд питань. Найосновніші із них: звіт про виконання бюджету за 2022-й рік, внесення змін до бюджету на 2023-й рік, земельні питання, перелік програм для Рожнівської територіальної громади, зміни до складу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради, питання дострокового припинення повноважень 4-х депутатів Рожнівської сільської ради, план соціально-економічного розвитку Рожнівської сільської ради на 2023-й рік та ін.
Також на сьогоднішній сесії була присутня і робоча група Косівської районної військової адміністрації.  Говорили про Національну рекрутингову кампанію «Гвардія наступу».
Розповідали про вісім штурмових  бригад, які формують «Гвардію наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов».