Рожнівська сільська рада Косівського району Івано-Франківської області проводить громадське обговорення кандидатури на посаду старости Хімчинського старостинського округу Рожнівської сільської ради, відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинському окрузі Рожнівської сільської ради.

Рожнівський сільський голова вносить на розгляд жителів села Хімчин кандидатуру на посаду старости Хімчинського старостинського округу Рожнівської сільської ради.

Розпорядженням від 26.05.2023 року № 27 – "Про початок проведення громадського обговорення кандидатури старости в Хімчинському старостинському окрузі Рожнівської сільської ради", розміщеним на офіційному веб-сайті Рожнівської сільської ради.

Громадське обговорення кандидатури на посаду старости Хімчинського старостинського округу провести організаційним комітетом шляхом відвідування місць проживання громадян с. Хімчин, що входять до складу Хімчинського старостинського округу.

Жителям села Хімчин, які братимуть участь у громадському обговоренні, в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування комісією результатів волевиявлення осіб-жителів старостинського округу щодо підтримки кандидатури на посаду старости.

Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення підтримки виборцями, жителями с. Хімчина, особистим підписом в підписному листі.

Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

Розпорядження від 26.05.2023 року № 27 – "Про початок проведення громадського обговорення кандидатури старости в Хімчинському старостинському окрузі Рожнівської сільської ради"