Сьогодні Рожнівську громаду відвідали гості із сусідньої партнерської Польщі, а саме з Тарнува.

Зустріч розпочалася обговоренням можливої співпраці та реалізації проектів для розвитку нашої громади. Активно обговорювалися свіжі ідеї і підходи до культурного та соціального життя, зосереджуючись на всебічному розвитку.

Одним із ключових аспектів став розвиток інфраструктури та поліпшення благоустрою в Рожнівській громаді. Саме такі проекти реалізуються для створення комфортного і привабливого середовища для мешканців. Це включає реконструкцію та ремонт громадських просторів, створення парків, спортивних майданчиків та інших місць відпочинку. Спільні зусилля у цьому напрямку сприяють поліпшенню якості життя мешканців і формуванню приємної та зручної громадської інфраструктури.

Крім того, така співпраця створює позитивний ефект взаємодії та співробітництва між двома народами. Вона сприяє зміцненню дружніх стосунків і спільному побудові майбутнього, де культурна різноманітність і співіснування стають цінностями, що об'єднують громади.

Офіційна та ділова частина зустрічі завершилася візитом до Рожнівського ліцею "Гуцульщина" ім. Ф. Погрибенника, де наші гості мали змогу насолодитися заходом, присвяченим Дню Вишиванки.