Володимир Розвадовський народився 5 червня 1986 року в селі Хімчин, розташованому в Косівському районі Івано-Франківської області.

У 2003 році випустився з Хімчинської Загальноосвітньої Школи І-ІІІ ступенів. Від 16 листопада 2003 року до 16 жовтня 2005 року присвятив своє життя службі в Збройних Силах України, в Одеській області. Ще з самого дитинства мріяв стати правоохоронцем, відчував сильне почуття справедливості і бажання допомагати людям.

16 серпня 2006 року успішно склав іспити та вступив до Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ на спеціальність "правоохоронна діяльність". Випустившись в 2010 році, розпочав свою кар'єру в Івано-Франківському міському відділі міліції, працюючи оперуповноваженим у секторі розкриття злочинів проти особи та боротьби з груповою злочинністю. Він постійно перебував на передовій у боротьбі зі злочинністю.

Загалом, протягом періоду з 16.08.2006 року до 06.11.2015 року він працював у внутрішніх справах, а після цього - у Національній поліції України з 07.11.2015 року до 10.06.2022 року на посаді старшого оперуповноваженого 4-го відділу (міжрайонного) управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю (міжрегіональний територіальний орган) Національної поліції України.

У 2014 році, як патріот, він відправився добровольцем на схід України, щоб зупинити російського ворога. Під час однієї з спеціальних операцій у Волновасі він був серйозно поранений, але бойові товариші врятували його з полону, розстрілявши шини автомобіля, що віз його до ворога. Повернувшись додому, Володимир продовжив свою роботу у правоохоронних органах.

Протягом своєї служби отримав низку відзнак, серед яких:
- медаль "Учасник бойових дій";
- медаль "За оборону рідної держави";
- медаль "10 років сумлінної служби";
- медаль "За честь і звитягу";
- Подяку за успішне і сумлінне виконання службового обов'язку, відданість присязі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення охорони прав та свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадської безпеки і порядку, високі особисті досягнення в службовій діяльності та професійні здобутки, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій поліції;
- Подяку за вагомий внесок у справу боротьби з наркозлочинністю, професійну майстерність, ініціативу, наполегливість, професіоналізм та плідну працю на благо рідної Батьківщини.

Володимир залишався непохитним патріотом своєї країни, а війна тільки зміцнювала його в цьому переконанні. Коли в 2022 році почув перші сирени повітряної тривоги, Володимир миттєво прийняв рішення - йти добровольцем на фронт. Він вірив, що ніхто, крім них самих, не захистить нашу країну та землю. Володимир мав мрію про краще майбутнє для своїх дітей та України загалом, і він був готовий боротися за це і стояти до кінця. Завдяки своєму досвіду, його призначили до полку спеціального призначення Національної поліції України "Сафарі". Він безстрашно захищав кордони країни від ворога до своїх останніх днів.

Трагічна подія сталася 10 червня 2022 року, коли Володимир Розвадовський загинув під час виконання спеціального завдання у селі Мезинівка, Сумської область. Він отримав осколкове поранення, внаслідок чого його життя обірвалося. Володимир залишився в пам'яті як справжній герой України.

Залишилися його дружина Наталія та дві неповнолітні доньки, Дарина і Настя. Життя забирає найкращих, але вчинок Володимира Розвадовського буде жити завжди. Його відданість, мужність і жертовність служитимуть прикладом для наступних поколінь.
Фото без опису