Сьогодні в Рожнівській громаді відбувся урочистий захід з нагоди вручення військовослужбовцям медалей "Лицар бойового чину" за участь у бойових діях, серед яких жителі села Рожнів Липка Ігор, Петринич Володимир, Пішак Василь, жителі села Кобаки Подюк Іван, Прокоп'юк Валентин, Балагурак Назарій, жителі села Хімчин Кашелюк Іван, Феркалюк Олег та мешканець села Рибне Сайнюк Володимир.
Також на захід прибув Халамейдик Олександр, задля вручення Орденів бойових волонтерів, затверджених генералом-майором Олексієм Оцерклевичем, Григорію та Тарасу Радишам.

З вітальним словом до військовослужбовців звернувся Рожнівський сільський голова Сергій Радиш. Сергій Васильович зазначив, що завдяки мужності, патріотизму та відданості наших Героїв ми маємо можливість зустрічати новий день.

Окрім культурної програми, присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв, які віддали свої життя за незалежність України хвилиною мовчання.