Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову ХХІ сесію Рожнівської сільської ради VІIІ скликання 24 жовтня 2023  року о 10.00 годині в с. Рожнів  приміщення Рожнівської сільської ради

1. На розгляд сесії винести питання:
    1. Організаційні питання;
    2. Бюджетні питання;
    3. Земельні питання;
    4. Різне.
  2. Відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу  повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії сільської ради.
  3. Депутатам, керівникам установ, підприємств та організацій Рожнівської сільської ради взяти участь у засіданні ХХІ черговій сесії VІІI демократичного скликання.
  4. Христині Гольовській, завідувачу сектору молоді, спорту, культури та туризму Рожнівської сільської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Рожнівської сільської ради.
  5. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.