Рожнівська сільська рада розпочала роботу з оновлення Стратегії громади - документу, який визначить нові ключові вектори діяльності муніципалітету, дозволить ефективно використовувати наявні ресурси та створить умови для стійкого та сталого розвитку.

Сьогодні мешканці та усі зацікавлені сторони можуть долучитися до творення майбутнього та стати співархітектором розвитку територіальної громади. ЗАПРОШУЄМО Вас пройти опитування, результати якого стануть підґрунтям для процесу стратегування. Анкета покликана ідентифікувати ключові проблеми, визначити пріоритети розвитку громади та проєкти, які можуть бути реалізовані до 2030 року.

Орієнтовний час заповнення - 15 хв.

Дедлайн – 24.11.2023 року.

Дякуємо за приділений Вами час! Віримо в Україну та творимо наше спільне майбутнє разом!

Слава Україні! Героям Слава!

Заповнити опитувальник можна за посиланням
Стратегія розвитку Рожнівської громади 2030: опитування мешканців Рожнівської сільської ради. (google.com)