У Рожнівській громаді відбулися змагання з баскетболу серед юнаків у рамках проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Участь у змаганнях взяли команди із Хімчинського ліцею «Інтелект», Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини та Рибненської гімназії. Підтримував нині юних спортсменів і заступник Рожнівського сільського голови Роман Матейчук, який побажав учасникам запальної гри та чесної перемоги. Отже, результати змагань такі: першість здобула команда Хімчинського ліцею «Інтелект»; друге місце посіла команда Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини; а третє – Рожнівського ліцею «Гуцульщина». Рожнівський сільський голова Сергій Радиш приєднується до привітань учасників змагань та щиро дякує за їхню наполегливість та любов до спорту!