В рамках Програми Розвитку ООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», яка реалізується за підтримки уряду Великої Британії у партнерстві з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією, Рожнівська сільська рада стала переможцем економічної ініціативи з "Створення деревообробного цеху при КП «Рожнівська ОТГ»".

В рамках проєкту планується відкриття деревообробного цеху при КП «Рожнівська ОТГ». На даний момент вже здійснено закупівлю необхідного обладнання, включаючи верстат комбінований GTM MQ393A, верстат рейсмусовий GTM TP106, пилораму "Фермер" ПЛП-70Е та фрезерний верстат JWS-2600.

Проєкт передбачає виробництво різноманітних виробів, таких як садові та паркові лавочки, обслуговування бюджетних установ, а також виробів на замовлення громадян, зокрема вікна, двері, вагонка, столики, лавки, крісла та інше.

Спільно з Програмою Розвитку ООН ми висловлюємо вдячність за цю корисну ініціативу та з нетерпінням чекаємо на нашу плідну співпрацю!