25.02.2024 року вихованці Центру дозвілля гуртка східного та сучасного танцю "Elissa" взяли участь у фестивалі "GOLDEN TOUCH" в м. Львів.

За підсумками фестивалю вихованці під керівництвом талановитої керівниці Єлизавети Литвин здобули 7 золотих кубків, 53 золоті, 5 срібних та 1 бронзову медалей.

Танцювальний колектив "Elissa" забрав головну нагороду — "Краща Школа сучасного танцю 2023 року" 🏆, а Єлизавета Литвин стала переможницею акції "Людина року — 2023" .
Перемогу здобули: Соломія Симчич, Будзуляк Христина, Іванна Бабинюк, Катерина Підлетейчук, Іванна Ризюк, Ангеліна Катериняк, Юлія Рибчак, Анастасія Гостюк, Евеліна Ільницька, Марта Мотрук, Софія Атаманюк, Емілія Будзуляк, Уляна Малиновська, Катерина Бабинюк, Анастасія Оленюк, Катерина Багняк, Віра Кіщук, Катерина Статкевич.
Дякуємо керівниці Єлизаветі Литвин за професійну підготовку вихованців, творчий підхід та щиру відданість улюбленій справі.
Нехай ці перемоги будуть тільки початком нових танцювальних вершин для талановитих вихованців!
Бажаємо подальших творчих досягнень та яскравих здобутків на танцювальному шляху!
Радіємо, що у нашій громаді працюють такі талановиті люди, діляться та вкладають частинку своєї душі у підростаюче покоління.
Дякуємо юним танцюристам за їхню активність, а батькам за таких цілеспрямованих дітей.