Сьогодні в приміщенні органу місцевого самоврядування відбулося засідання виконавчого комітету Рожнівської сільської ради, яке провів сільський голова Сергій РАДИШ. Сергій Васильович розпочав засідання хвилиною мовчання за загиблими воїнами. В ході було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Отже, на порядку денному розглядали наступне:

Проведення акції "За чисте довкілля".

Затвердження номенклатури справ Рожнівської сільської ради.

Надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, право проживання та користування яким має малолітня дитина.

Призначення та реєстрацію помічників фізичним особам, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов'язки.

Надання одноразової грошової допомоги.

Розгляд заяв громадян.

Різне.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному сайті громади https://rozhnivska-gromada.gov.ua/main/.