Сьогодні, 05 березня, старший інспектор ювенальної превенції Радиш Сергій, спільно із начальником служби у справах дітей Рожнівської сільської ради Іриною Павлюк, провели на базі Рожнівського ліцею 'Гуцульщина' ім.Ф.Погребенника бесіду на правову тематику. Слухачами були учні 9-х класів.

Обговорювали найосновніші питання та проблеми, з якими можуть зіткнутися підлітки, а саме: шкідливість куріння, зокрема, таких популярних у нас час електронних сигарет, булінг серед дітей, порушення перебування без супроводу батьків в громадських місцях після 22:00, порушення комендатської години і т.д.

Також Сергій Васильович застеріг та попередив про те, що в разі вчинення якихось неправомірних дій, неповнолітні ризикують 'стати' на облік до дитячої кімнати поліції, дані про який залишаються в базі, навіть після досягнення повноліття порушників.