Відповідно до розпорядження Рожнівського сільського голови Сергія РАДИША №20-з від 06.03.2024, на території Рожнівської громади до 31 березня 2024 року заплановано провести перший етап першості громади з шахів, шашок і настільного тенісу серед чоловіків та жінок, в одиночних та парних розрядах. Змагання відбудуться у приміщеннях Будинків культури та освітніх закладах.

Фінальну частину змагань, в якій візьмуть участь по три кращих представники з кожного села, заплановано провести за таким графіком:

7 квітня 2024 року - змагання з шашок і шахів;

14 квітня 2024 року - змагання з настільного тенісу в с. Рожнів у приміщенні Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника.

Початок змагань об 11:00 год.

Нагородження переможців змагань (чоловіки, жінки, пари) передбачено грошовими преміями за таким розподілом:

за І місце - 1000 (одна тисяча) гривень;

за II місце - 700 (сімсот) гривень;

за III місце - 300 (триста) гривень.