Вчора, 10 квітня 2024 року, змагання з волейболу дали старт третьому етапу наймасштабніших та найпопулярніших змагань країни: за чемпіонський титул змагалися кращі волейболісти та волейболістки Косівського району.

Районні змагання гостинно приймала Кутська громада. Для волейбольних поєдинків десяти шкільних команд підготували найкращі спортивні зали Кутського професійного ліцею та Старокутського ліцею Кутської селищної ради.

Тут під гаслом «Разом переможемо» юнаки та дівчата влаштували справжнє волейбольне свято. Натхненні неабиякою підтримкою своїх тренерів та вболівальників, юні спортсмени вражали феєричною грою та непохитним бажанням перемоги.

За путівку на обласний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» боролися юнацькі команди Косівського ліцею №2 імені Михайла Павлика, Яблунівського ліцею імені Івана Франка, Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, Космацького ліцею імені Омеляна Ковча та Кутського ліцею.

До дівочого складу команд-суперниць ввійшли команди Старокутського ліцею, Яблунівського ліцею імені Івана Франка, Космацького ліцею імені Омеляна Ковча, Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника та Яворівського ліцею «Гуцульщина».

На святі спорту школярів вітали в.о. голови Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак, керуючий справами виконавчого комітету Кутської селищної ради Ярослав Бринський, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк та директор Кутського професійного училища Наталія Кравчук.

«Сьогодні зустрічаються найсильніші волейбольні команди району. Щиро радію такому запалу, таланту та спортивній підготовці наших дітей. Бажаю гравцям чесної гри. Перемога чекає найсильніших», - зазначив у своєму вітальному слові в.о. голови Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак.

Упродовж цілого дня на спортивних майданчиках вирував шквал емоцій: поступатися ніхто не хотів. Проте, гра залишається грою. У підсумку боротьби переможцями та призерами змагань стали:

серед хлопців

І місце - Яблунівський ліцей імені Івана Франка

ІІ місце - Косівський ліцей №2 імені Михайла Павлика

ІІІ місце - Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника

IV місце - Космацький ліцей імені Омеляна Ковча

V місце – Кутський ліцей

серед дівчат

І місце – Старокутський ліцей

ІІ місце - Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника

ІІІ місце - Яворівський ліцей «Гуцульщина»

IV місце - Яблунівський ліцей імені Івана Франка

V місце – Космацький ліцей імені Омеляна Ковча

Кращих з кращих нагороджували кубками та дипломами.

Отож, на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» спортивну честь Косівщини з волейболу відстоюватимуть команди Кутської та Яблунівської селищних громад!

Дякуємо вам, хлопці та дівчата, за участь, чесну гру, позитивний заряд та подарований настрій!