Фото без опису

За чемпіонський титул та неабияку можливість голосно про себе заявити на обласному рівні найпопулярніших шкільних змагань країни боролися команди Старокутського ліцею Кутської селищної ради, Прокуравської гімназії Космацької сільської ради, Акрешорської гімназії Яблунівської селищної ради, Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради та Вербовецької гімназії Косівської міської ради.

Зі стартом футзальних поєдинків спортсменів вітали в.о. голови Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак, Рожнівський сільський голова Сергій Радиш, вихованець футбольної академії ФК «Шахтар» Донецьк, гравець ФК «Сконті» Рига-Латвія, ФК «Карпати» Львів, ФК «Верес» Рівне Іван Луканюк та директор Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Олена Радиш.

Змагання зібрали чисельних вболівальників, які віддано підтримували гравців на полі та позитивно впливали на перебіг футзальних матчів.

Напружена, але чесна і безкомпромісна гра визначила переможців районних змагань з футзалу. Ними стали хлопці ФК Вербовецької гімназії. До перемоги спортсмени йшли цілеспрямовано і вперто: як результат, команда заслужено посіла першу сходинку спортивної шани.

За крок до чемпіонства були гравці ФК Старокутського ліцею: у фіналі хлопці дещо поступилися команді-переможцю та вибороли на змаганнях «срібні» нагороди.

Третьою фінішувала команда Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника: для своєї школи юнаки завоювали «бронзу».

Четверте та п’яте місця між собою розділили ФК Прокуравської гімназії Космацької сільської ради та ФК Акрешорської гімназії Яблунівської селищної ради відповідно.

Школярів нагороджували дипломами та кубками районного етапу спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Вітаємо всіх учасників змагань та дякуємо за азартну гру і влучні голи!