Сьогодні маленьку Кобаківчанку, ученицю ліцею ім. Марка Черемшини Єву Олексюк, було відзначено нагородою за участь та зайняте ІІ місце у ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?» та обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику «Бог-Україна-Родина і я» у 2023/2024 році, а також педагогів, які їх підготували.

Подія відбулася у стінах Івано-Франківського приватного Католицького ліцею святого Василія Великого.

Вчитель, який вкладав та вкладає зернятка любові до Бога, Батьківщини та родини, а разом із тим підготував Єву до конкурсу — Ірина Олексюк.

І з такої чудової нагоди Рожнівський сільський голова Сергій Радиш щиро вітає переможницю. Нехай світ завжди творить нагоди проявлятися та відкриватися зі сміливою радістю.