Фото без опису
Діти - це Божий дар і благословення, велика радість і втіха, щастя та справжній скарб. Бог через дитину дарує батькам не лише продовження їхнього роду, а насамперед, можливість проявити батьківську любов, ніжність, особливу радість піклування, а в особі дитини - чистоту, безпосередність, довіру, щирість і безмежну можливість зростання та прояву талантів.

І вже вдруге наші талановиті діти зуміли через коротеньке театралізоване дійство показати,які страшенні муки зносить багатостраждальна Україна. А разом із тим змогли вкотре нас дорослих переконати та посилити віру у Воскресіння.

Ми щиро вдячні Мацко Софії, Радиш Ярославні, Прокопʼюк Наталії, Томей Ользі, Федоруку Максиму, Радиш Лілії, Пилипʼюк Софії, Думі Павлу, Левку Іллі, Марчуку Захару, Кричуну Павлу, Книш Софії, Кипич Каріні, Тарабасі Юлії, Погрибенник Вероніці, Хань Софії, Паранчичу Олександру, Одотюку Максиму, Строїчу Володимиру, Катериняк Аліні за володіння потенційним національним багатством, тим ресурсом, з якого створюється інтелектуальна еліта сильної та вільної країни.

Дякуємо людям, які доклали зусиль для реалізації «Хресної дороги України», а саме: Отцю Павлу Слободяну та диякону Михнюку Василю за віру і підтримку юних талантів, Гольовській Христині, завідувачці сектору молоді спорту культури та туризму Рожніської сільської ради за написаний сценарій, Лазован Світлані, педагогу Рожнівської школи мистецтв за музичний супровід, Свирид Наталії, керівнику фольклору колективу Рожнівського БК за креативні ідеї та працю, Крутофісту Григорію за те, що зумів увіковічнити дійство через відео, батькам та вчителям, які привчають дітей любити Бога, країну, малу батьківщину, які відчувають, чують та сприяють розвитку талантів та прихожанам церкви Різдва Пресвятої Богородиці, котрі сьогодні були неабиякою підтримкою.

І найперше та найголовніше ми дякуємо Господу Богу за дар життя і день прийдешній, дякуємо стійким, незламним воїнам Збройних Сил, бо завдяки їхньому супротиву ми нині мали змогу прокинутись у власних домівках.

Зичимо легкості та спокою – в душі та навколо нас.

Нехай щодня відчувається рух до цілі і радість у цьому русі.

Нехай буде впевнена віра у те, що все бажане безумовно вдасться: для кожного з нас і для країни.

Бо так воно зрештою і буде!
І щастя буде!
І мир буде!
І Воскресіння!