Вчора, 30 травня 2024 року, відбулася XXV чергова сесія восьмого скликання Рожнівської сільської ради. На порядку денному було розглянуто низку важливих питань, які безпосередньо впливають на розвиток громади та її соціально-економічне становище.

Порядок денний:
1. Програма забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури.
Першим пунктом сесії було затвердження програми на 2024-2029 роки, спрямованої на підвищення стійкості до кризових ситуацій. Важливість цієї програми для безпеки громади була наголошена.

2. Доповнення комплексної Програми соціального захисту населення.
Наступним питанням було розширення соціального захисту населення на 2021-2025 роки. Підкреслено необхідність підтримки вразливих верств населення.

3. Затвердження фірмового бланку Рожнівської сільської ради
Було представлено новий фірмовий бланк ради, який одноголосно затверджено.

4. Утворення комісії з приймання-передачі майна.
Рішенням сесії утворено комісію для приймання-передачі майна у власність КП «Місцева пожежна охорона». Важливість цього кроку для покращення матеріально-технічної бази пожежної охорони була пояснена.

5. Звернення до Президента України та інших державних органів.
Доповіли про необхідність звернення до Президента України, СБУ та інших органів щодо розшуку безвісти зниклого під час виконання бойових дій жителя Рожнова Стеф'юка Василя.

6. Присвоєння почесного звання „Мати-героїня".
Представлено кандидатуру на присвоєння почесного звання, яку підтримало засідання сесії Рожнівради.

7. Внесення змін до бюджету на 2024 рік.
Представлено пропозиції щодо коригування бюджету громади, які були схвалені.

8. Програма боротьби з борщівником Сосновського.
Доповіли про заходи, заплановані на 2024-2025 роки для боротьби з інвазійною рослиною, що становить небезпеку для місцевого населення.

9. Доповнення переліків обʼєктів комунальної власності.
Сесія затвердила доповнення до переліків Першого та Другого типів об'єктів комунальної власності.

10. Встановлення меж села Рибне.
Затверджено проект землеустрою щодо встановлення меж села Рибне Рожнівської громади.

11.Земельні питання
Розглянуто низку земельних питань, що потребували врегулювання.

У різному обговорювалися поточні питання та проблеми, що потребують уваги ради.

Загалом, XXV чергова сесія восьмого скликання відзначилася продуктивною роботою та одноголосним ухваленням всіх питань порядку денного. Це свідчить про злагоджену роботу ради та її прагнення до розвитку і покращення життя громади.