Шановні жителі Рожнівської територіальної громади!

Вітаю вас із важливим святом – Днем Конституції України! Цей день нагадує нам про основні цінності та принципи, на яких будується наша держава. Конституція України – це головний закон, який визначає права та обов'язки кожного громадянина, забезпечує справедливість, рівність та свободу.

Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо значення нашої Конституції, яка захищає нас і нашу незалежність. Ми пишаємося нашою країною та її досягненнями, і кожен із нас робить свій внесок у її розвиток і процвітання.

Дозвольте висловити глибоку вдячність усім, хто щоденно працює на благо нашої громади, хто підтримує нашу незалежність і стоїть на захисті державних інтересів. Особлива подяка нашим захисникам, які відважно боронять нашу землю, забезпечуючи мир та спокій для кожного з нас.

Бажаю вам здоров'я, благополуччя, натхнення та нових звершень. Нехай наша громада буде прикладом єдності, сили та патріотизму. Пам'ятаймо про наші права, але не забуваймо і про обов'язки перед державою та громадою.

З Днем Конституції України, дорогі земляки!

З повагою, Рожнівський сільський голова
Сергій Радиш