Сьогодні в приміщенні Рожнівської сільської ради відбулося чергове засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду).

Розглядали 4 справи від жителів нашої громади, які, відповідно до абзаців 9 та 13 частини 1 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, так як здійснюють догляд за одним із членів своєї сімʼї, інвалідами 1-ї та 2-ї груп.

Комісією були прийняті компетентні та зважені рішення, які допоможуть забезпечити належний догляд та підтримку тим, хто цього потребує. Окрім того, члени комісії обговорили питання подальшого вдосконалення процесу розгляду таких справ, щоб забезпечити максимальну прозорість та ефективність прийнятих рішень.