Нещодавно Богдан Футерко, заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO), завітав до Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, одного з найпрестижніших осві
Ліцей має сучасну матеріально-технічну базу, до якої входять два спортивні зали, інклюзивно-ресурсна кімната, басейн, ЕКОпростір, їдальня на 200 осіб, чотири комп'ютерні класи, медичний кабінет, два музеї, бібліотека та інші необхідні для навчання приміщення.
Згідно зі словами директорки Олени Радиш, переваги Рожнівського ліцею включають:
- Статус міжнародної асоційованої школи ЮНЕСКО в Україні.
- Авторську школу «Школа розвитку життєтворчості Гуцульщини».
- Входження до топ-100 шкіл України в номінації «Школа громадянського становлення».
- Інклюзивність, що забезпечує індивідуальний підхід до розвитку кожної дитини (працюють 8 інклюзивних класів, де навчаються 10 дітей).
- Електронний документообіг та інформаційну систему «Моя школа».
- Різноманітні можливості для дозвілля (Центр дозвілля дітей та юнацтва, центр фітнесу та танцю IDANCE STUDIO, Рожнівська школа мистецтв).
- Міжнародну співпрацю з вищими навчальними закладами (м. Легіоново, Польща; Бая-Маре, Румунія).
- Розвиток STEM-освіти.
Освітній процес у ліцеї забезпечують 47 спеціалістів вищої категорії, 26 педагогів зі званням «учитель-методист» та 16 зі званням «старший учитель». Директор ліцею є кандидатом педагогічних наук. Педагогічний колектив активно бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, що дозволяє впроваджувати сучасні освітні практики.
Високий рівень професіоналізму педагогів дає змогу інтегрувати вимоги НУШ в освітній процес та досягати високих результатів на олімпіадах і конкурсах різних рівнів.
Особливістю Рожнівського ліцею є викладання таких предметів, як різьба, кераміка, вишивка та ткацтво. Гуцульщина, з її багатими традиціями та культурою, ставить перед школою завдання збереження та розвитку народного мистецтва нашого краю.