19 серпня у  залі Рожнівської сільської ради відбулася нарада з директорами закладів освіти Рожнівської сільської ради за участі голови Рожнівської сільської ради Сергія РАДИША, заступника голови Романа МАТЕЙЧУКА, начальника відділу освіти Тетяни ЧУРКО та головного спеціаліста відділу освіти Уляни НИКИФОРЯК. Обговорили наступні питання:
1. Постанову КМУ від 02.08.2024 р. № 866 «Про затвердження Методики оцінки ризиків безпеки в системі освіти, пов’язаних із збройною агресією Російської Федерації проти України».
2. Алгоритм створення осередків для викладання навчального предмета «Захист України» у закладах освіти.
3. Порядок  реалізації експериментального проекту щодо створення в будівлях і спорудах закладів освіти захищених просторів (приміщень для фізичного захисту)  - Постанова КМУ від 13.08.2024 р. № 926.
4. Наказ МОН від 09.08.2024 р. № 1120 «Про внесення змін до типової освітньої програми для 5-9 класів  закладів загальної середньої освіти».
5. Рекомендації щодо оцінювання результатів навчання здобувачів освіти відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти – Наказ МОН від 02.08.2024 р. № 1093.
6. Закон України «Про дошкільну освіту» від 06.06.2024 р. № 8030.
7. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
8. Оцінювання навчальних досягнень учнів з особливими освітніми потребами.

Нарада з керівниками закладів освіти