Сьогодні в Рожнівській громаді відбувся захід, організований завідувачкою сектору молоді, спорту, культури та туризму Христиною Гольовською, начальницею відділу служби у справах дітей Іриною Павлюк та керівницею НАФК БК ім.А. Красовського Наталією Свирид.

Подія присвячена Дню захисту дітей, який святкували цими вихідними, та Дню пам'яті загиблих дітей під час російсько-української війни, який відзначається нині.

Розпочали дійство із хвилини мовчання та виконання національного гімну України. Далі за програмою діти знайомилися між собою, ліпили фігурки із повітряного пластиліну, брали участь у конкурсах та естафетах. Після активного дозвілля на діток чекав перегляд мультфільму у цифровому центрі 'SAVE THE CHILDREN`та солодощі.

На завершення заходу діти розмістили на деревах парку дзвіночки, які символізують голоси загиблих маленьких українців.

Завдяки участі в різноманітних активностях, діти не лише отримали задоволення та позитивні емоції, але й зрозуміли важливість об'єднання, дружби та любові до рідного краю. Кожна діяльність, від хвилини мовчання та виконання гімну до розміщення дзвіночків на деревах парку, була наповнена символікою та сприяла вихованню у молодого покоління почуття гідності, пам'яті та патріотизму. А сам захід став не лише моментом відзначення двох важливих подій, а й можливістю підкреслити роль спільноти у підтримці та захисті прав та добробуту дітей. Він показав, що об'єднані зусилля громади та влади можуть призвести до створення благополучного середовища для розвитку молодого покоління.