👥️Вчора,10 жовтня, заступник сільського голови Роман МАТЕЙЧУК, працівники відділу освіти Тетяна ЧУРКО та Уляна НИКИФОРЯК взяли участь в онлайн-нараді за участю заступника міністра молоді та спорту України Сергія Тимофєєва, заступника голови облдержадміністрації Віталія Ільчишина та в.о. начальника управління спорту та молодіжної політики ОДА Костянтина Лисейка, на якій обговорювалися організаційні питання проведення змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Нагадуємо, що за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за сприяння Міністерства освіти та науки, Міністерства молоді та спорту наприкінці грудня 2023 року офіційно стартували шкільні змагання ⚽ «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти України.

💬️ Зазначу, що наша громада брала активну участь та продемонструвала добрі результати на І, ІІ та ІІІ етапах змагань у 2023-2024 навчальному році.