12 жовтня в с. Рожнів відбулося справжнє свято футболу — 2-й тур Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги Вижницького району сезону 2024/25 у віковій категорії U9 (2015 року народження).

У турі пройшло 6 матчів, у двох з яких виступали юні вихованці Центру дозвілля дітей та юнацтва під керівництвом тренера Андрія Михайловича Козійчука.

Склад команди:

Щербань Макар,

Пилипʼюк Матвій,

Маковійчук Андрій,

Радиш Марко,

Маротчак Дмитро,

Галичук Андрій,

Паранчич Давид,

Паранчич Олексій,

Тарабаса Олександр.

У першому матчі наші вихованці вже на 4-й секунді вийшли вперед, продемонструвавши чудову і злагоджену гру. У підсумку перемога з рахунком 7:2. Голами відзначилися: Радиш Марко — 4 голи, Галичук Андрій — 1 гол, Маротчак Дмитро — 1 гол, Маковійчук Андрій — 1 гол.

У другому матчі команда знову вийшла вперед, завдяки влучному удару Марка Радиша. Хоча пізніше пропустили гол, у напруженій боротьбі, завдяки ще одному влучному удару Галичука Андрія, нам вдалося вибороти перемогу.

В підсумку наші вихованці перемогли у всіх матчах і впевнено займають перше місце, маючи 12 залікових балів.

Вітаємо команду та тренера з чудовими результатами!🎉

Результати ігрового туру:

• Рожнів 7:2 Колос 2