Україна

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІ сесія сьомого демократичного  скликання

 

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2017 року                                                                    с.Рожнів

        9-2/2017

Про втановлення ТзОВ «Теплопостач -К» тарифу

на теплову енергію, її виробництво, транспортування

та постачання для Рожнівського НВК «Гуцульщина»

та Рожнівського ДНЗ «Сонечко»

 

Розглянувши розрахунки планових витрат на послуги з теплопостачання, виробництва теплової енергії, її транспортування та постачання, надані  ТзОВ «Теплопостач -К» для Рожнівського НВК «Гуцульщина» та Рожнівського ДНЗ «Сонечко», керуючись статтею 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, статтями 13 та 20 Закону України “Про теплопостачання”, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  підприємницької діяльності, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово- комунального господарства, Рожнівська сільська рада

вирішила:

  1. Встановити ТзОВ «Теплопостач-К» тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на опалювальний сезон 2017 -2018 рр. на рівні 1152,00 гривень за 1 ГКал .
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Рожнівського сільського голови Матейчука Романа Степановича та постійну комісію з питань  підприємницької діяльності, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства.(Каюк Л.Я.)

 

Рожнівський сільський голова                                               

об’єднаної територіальної громади                                                         С.В.Радиш