ГОЛЬОВСЬКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
завідувач сектору молоді, спорту, культури та туризму Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 5 квітня 1995 року, с. Рожнів
  • Громадянство: Україна
  • Освіта: Вища
  • Сімейний стан: Одружена

Освіта:

1. 2001-2012 рр. — навчалася у Рожнівському навчально-виховному комплексі "Гуцульщина" ім. Федора Погребенника Національного університету "Києво-Могилянська академія".
  2. 2012-2016 рр. — здобула диплом бакалавра у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка за спеціальністю "Вчитель англійської і польської мов та зарубіжної літератури" з відзнакою.
  3. 2017 рік — отримала диплом спеціаліста у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка за спеціальністю "Вчитель англійської і польської мов та зарубіжної літератури".

Членство:

1. Членкиня Національної спілки журналістів України

Професійна діяльність:

1. Квітень 2018 — 2020 рік — працювала головним спеціалістом відділу проектної, інвестиційної та підприємницької діяльності Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.
  2. Вересень 2018 — 2019 рік — за сумісництвом працювала вчителем польської мови у Рожнівському ліцеї.
  3. З травня 2022 року — обіймає посаду завідувача сектору молоді, спорту, культури та туризму Рожнівської сільської ради, окрім цього здійснює інформаційну діяльність