ГРЕМЕТЧУК ІННА ПЕТРІВНА
начальник відділу екології та земельних ресурсів Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 26 жовтня 1981 року с.Рожнів
  • Освіта: Вища
  • Сімейний стан: Одружена, мати двох дітей

Освіта:

1. 1988-2007 рр. — навчалася в Рожнівській загальноосвітній школі I-III ступенів.
  2. 2007 рік — після закінчення 9 класу вступила до Івано-Франківського ПТУ №15, де здобула спеціальність статист-обліковець.
  3. 2009 рік — закінчила Хмельницький національний університет, отримавши спеціальність "Економіка підприємства".

Професійна діяльність:

1. 2007-2009 рр. — після закінчення ПТУ працювала в ФГ «Заріччя» за спеціальністю.
  2. 2003 рік — влаштувалася на роботу в Косівський районний відділ Івано-Франківської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру» на посаду реєстратора.
  3. Квітень 2011 року — почала займатися підприємницькою діяльністю до грудня 2011 року.
  4. Січень 2012 року — 2018 рік — працювала на посаді землепорядника в Кобаківській сільській раді.
  5. 2018 рік — по теперішній час — обіймає посаду начальника відділу екології та земельних ресурсів Рожнівської сільської ради.

ЄЛЕНЮК ПЕТРО ЮРІЙОВИЧ
головний спеціаліст відділу екології та земельних ресурсів Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 9 червня 1973 року,  с. Рожнів
  • Освіта: Середня спеціальна
  • Сімейний стан: Одружений, батько двох дітей

Освіта:

• 1979-1988 рр. — навчався в Рожнівській середній школі.
  • 1988-1992 рр. — здобув спеціальність агронома у Валдайському сільгосподарському технікумі

Професійна діяльність:

1. 1992 рік — працював у колгоспі "Зоря" як слюсар.
  2. 1992 рік — почав працювати в Рожнівській сільській раді спеціалістом-землевпорядником.
  3. 1996 рік — прийнятий у Косівський районний відділ земельних ресурсів на посаду спеціаліста-землевпорядника.
  4. 2018 рік — переведений на посаду спеціаліста першої категорії відділу екології та земельних ресурсів Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.
  5. 2024 рік — переведений на посаду головного спеціаліста відділу екології та земельних ресурсів Рожнівської сільської ради.

МАЦКО ВАСИЛЬ ОМЕЛЯНОВИЧ

інспектор з екології, благоустрою, цивільного захисту та техногенної безпеки у відділі екології та земельних ресурсів Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 31 березня 1981 року, с. Рожнів
  • Освіта: середня
  • Сімейний стан: неодружений, батько двох дітей

Освіта:

1. 1987-1996 рр. — навчався у Рожнівській загальноосвітній школі I-III ступенів, де здобув неповну середню освіту.

Військова служба:

• Травень 1999 — жовтень 2000 рр. — проходив строкову службу в Збройних Силах України.

Професійна діяльність:

• З 2018 року — працює інспектором з екології, благоустрою, цивільного захисту та техногенної безпеки у відділі екології та земельних ресурсів Рожнівської сільської ради.