НИКИФОРЯК МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ

начальник відділу проектної, інвестиційної та підприємницької діяльності

• Дата народження: 12 грудня 1980 року, с.Рожнів
  • Громадянство: Україна
  • Освіта: Вища
  • Сімейний стан: Одружений, батько двох дітей

Освіта:

1. 1987-1998 рр. — навчався в Рожнівській загальноосвітній школі I-III ступенів, яку закінчив у 1998 році.
  2. 1998-2003 рр. — здобув спеціальність "Облік і аудит" за спеціалізацією "Контроль і ревізія" в Подільській державній аграрній технічній академії.
  3. 2006 рік — поступив до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Державна служба" та здобув магістра державної служби.

Професійна діяльність:

1. Лютий 2004 – квітень 2004 рр. — головний спеціаліст з питань розвитку промисловості, організації та проведення тендерів відділу промисловості та підприємства Косівської районної державної адміністрації.
  2. Квітень 2004 – квітень 2005 рр. — головний спеціаліст з питань промисловості, підприємства, транспорту та координації закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти відділу розвитку основних видів економічної діяльності управління економіки Косівської районної державної адміністрації.
  3. 2005 рік — начальник відділу розвитку основних видів економічної діяльності управління економіки Косівської районної державної адміністрації.
  4. Вересень 2005 – вересень 2006 рр. — заступник начальника управління економіки Косівської районної державної адміністрації.
  5. 2006 – 2007 рр. — начальник управління економіки Косівської районної державної адміністрації.
  6. 2007-2010 рр. — начальник управління економіки Косівської районної державної адміністрації.
  7. З 08.10.2014 – 2018 рр. — заступник начальника управління економіки Косівської районної державної адміністрації.
  8. З 2018 року — працює на посаді начальника відділу проектної, інвестиційної та підприємницької діяльності Рожнівської сільської ради.

ГУШУЛ НАДІЯ ГРИГОРІВНА
інспектор відділу проектної, інвестиційної та підприємницької діяльності Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 1 вересня 1977 р.
  • Громадянство: Україна
  • Освіта: Вища
  • Сімейний стан: Одружена, мати двох дітей

Освіта:

1. 1983-1994 рр. — навчалася у Рожнівській середній школі.
  2. 2014 рік — закінчила Інститут управління природними ресурсами в університеті економіки та права "КРОК", де здобула кваліфікацію молодшого інженера за спеціальністю "Геодезія, картографія та землеустрій".

Професійна діяльність:

1. Червень 1995 р. — розпочала трудову діяльність у Рожнівській сільській раді на посаді касира-рахівника.
  2. 1 січня 2018 р. — переведена на посаду інспектора відділу проектної, інвестиційної та підприємницької діяльності Рожнівської сільської ради.