ВАТРИЧ ОЛЕКСАНДРА ЮРІЇВНА
начальник відділу соціальної роботи Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 12 серпня 1976 року, с. Рожнів
  • Громадянство: Україна
  • Освіта: вища
  • Сімейний стан: Одружена, мати двох дітей

Освіта:

1. 1982 -1983 рр. — навчалася в Рожнівській середній школі.
  2. 1993-1996 рр. — навчалася в Івано-Франківському комерційному коледжі, де здобула спеціальність організатор-комерсант.
  3. 2013 рік — закінчила відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України — Бережанський агротехнічний інститут, отримавши базову вищу освіту за напрямком підготовки "Економіка підприємства" та здобула кваліфікацію бакалавра з економіки підприємства.
  4. 2017 рік — завершила навчання в тому ж інституті, здобувши кваліфікацію магістра з економіки підприємства.

Професійна діяльність:

1. 2018 рік — призначена на посаду начальника відділу соціальної роботи Рожнівської сільської ради

СТРУЦЬ ЯРОСЛАВА ЯРОСЛАВІВНА
фахівець соціальної роботи відділу соціальної роботи Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 18 листопада 1975 року,  с.Рожнів
  • Освіта: середня спеціальна
  • Сімейний стан: Одружена, мати однієї дитини

Освіта:

1. 1982-1993 рр. — навчалася у Рожнівській середній школі.
  2. 1993-1994 рр. — навчалася в Івано-Франківському обласному навчальному центрі, де здобула кваліфікацію "Бухгалтер виробничих об'єднань".

Професійна діяльність:

1. 1996 рік — прийнята на роботу працівником відділу субсидій.
  2. 1998 рік — прийнята на облік у Косівський центр зайнятості.
  3. 2011 рік — прийнята на посаду соціального робітника у Територіальний центр соціального обслуговування.
  4. З 2018 року — працює на посаді фахівця соціальної роботи у відділі соціальної роботи Рожнівської сільської ради.

МАЛИНОВСЬКА ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

соціальний робітник відділу соціальної роботи виконавчого підрозділу села Хімчин Рожнівської сільської ради

Дата народження: 6 квітня 1987 р., с. Химчин
Громадянство: Україна
Освіта: повна загальна середня освіта
Сімейний стан: одружена, мати трьох дітей

Освіта:

• 27 червня 2007 р. — отримала атестат про повну загальну середню освіту в Косівській вечірній змінній загальноосвітній школі ІІІ ступеня Косівської районної ради Івано-Франківської області.

Професійна діяльність:

• З 1 червня 2020 р. — працює на посаді соціального робітника відділу соціальної роботи Рожнівської сільської ради.

РАВШЕР ВІТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
соціальний робітник відділу соціальної роботи виконавчого підрозділу села Кобаки Рожнівської сільської ради

Дата народження: 17 вересня 1978 р., с.Кобаки
Освіта: середня
Сімейний стан: одружена, мати трьох дітей

Освіта:

• 1985-1995 рр. — навчалася в Кобаківській середній школі І-ІІ ступенів, отримала середню повну освіту.

Професійна діяльність:

• З 2 лютого 2018 р. — соціальний робітник у відділі соціальної роботи виконавчого підрозділу села Кобаки Рожнівської сільської ради.

ПОНОМАРЬОВА МАРІЯ ПЕТРІВНА

Дата народження: 03 лютого 1966 р., с.Рожнів
    Освіта: середня
    Сімейний стан: одружена, мати двох дітей

Освіта:

• 1984 р. — закінчила Косівську заочну школу, отримала середню повну освіту.
  • Професійна діяльність:

• З 2 лютого 2018 р. — соціальний робітник у відділі соціальної роботи села Рожнів Рожнівської сільської ради.