ГЛІБЧУК ЯРОСЛАВА ПЕТРІВНА
начальник відділу загальної організаційної кадрової роботи та документообігу Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 4 вересня 1994 р., с. Рожнів
  • Громадянство: Україна

Освіта:

1. 2000 рік — пішла в перший клас Рожнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  2. 2011 рік — закінчила школу.
  3. 2011-2015 рр. — навчалася на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю "Фінанси і кредит".

Професійна діяльність:

1. 30 грудня 2014 р. — розпочала трудову діяльність у Косівському районному центрі зайнятості на посаді секретаря керівника. Пропрацювала на цій посаді 7 років.
  2. 5 жовтня 2021 р. — прийнята на посаду діловода відділу загальної організаційної кадрової роботи та документообігу Рожнівської сільської ради.
  3. 1 липня 2022 р. — призначена спеціалістом першої категорії відділу загальної організаційної кадрової роботи та документообігу Рожнівської сільської ради.
  4. 12 липня 2022 р. — стала начальником відділу загальної організаційної кадрової роботи та документообігу Рожнівської сільської ради.