До відома жителів Рожнівської громади!

У вівторок, 20.02.2024 р., об 11:00 біля приміщення Хімчинського БК (Братська могила Борців за волю і Незалежність України) відбудеться освячення меморіальної дошки загиблого Воїна-Захисника Володимира Козловського. Також проходитиме молебень та захід, приурочений 2-й річниці з Дня повномасштабного вторгнення російської армії на територію України та 10-й річниці пам'яті Небесної Сотні.

У середу, 21.02.2024 р., о 13:00 біля приміщення Рожнівської сільської ради відбудеться освячення пам'ятних дошок на Алеї Слави Героям-Захисникам, жителям с. Хімчина, Підлетейчуку Михайлу та Козловському Володимиру. Як і в Хімчині, проходитиме молебень та захід, приурочений другому року війни та десятій річниці від дня непоправних втрат на Майдані.

Просимо приєднатися жителів громади до спільної молитви за вічну та світлу пам'ять загиблих борців за волю України.