З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської Федерації чи інших країн,

підтримую проведення заходiв iнформацiйної кампанії «ДІТИ ВІЙНИ» в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Гeнepaльного прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Просимо забезпечити поширення серед виконавчих органів сільських, селищних, міських рад та сприяти у розміщенні в якості соціальної реклами матеріалів про державний портал розшуку дітей «ДІТИ ВІЙНИ», Серед яких макети зовнішньої реклами та відеоролики, на рекламоносіях (білбордах, сiтi-лайтах, плакатах, екранах), розташованих у межах вiдповiдних адміністративно-територiальних одиниць, телерадіоорганізацій. Матеріали можна Ta B ефірі комунальних завантажИТИ за посиланням:

https://tinyurl.com/makety. Про розміщення згаданих матеріалів просимо поінформувати до грудня 2022 року ШЛЯХОМ заповнення Google-форми 15 (https://tinyurl.com/dity-vijny).

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися за телефоном +38 (093) 119-40-19 (пропонуємо телефонувати чи надсилати повідомлення через Telegram, WhatsApp, Viber, Signal) або через електронну пошту oles.gardzhuk@gmail.com - Олесь Гарджук, старший комунікаційний експерт проекту уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).