Про оголошення аукціону

До відома жителів громади, оголошено аукціон з оренди державного та комунального майна Рожнівської сільської ради. Зокрема, оренда нежитлового приміщення загальною площею 164,7 кв.м. (2-й поверх будівлі) за адресою: вул. Головна, буд. 62-Б, с. Кобаки, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

Січень — місяць обізнаності про щитоподібну залозу

Січень — місяць обізнаності про щитоподібну залозу.   Щитовидна залоза – це найбільший орган ендокринної системи. Саме у щитовидній залозі відбувається синтез гормонів, робота яких забезпечує здорове функціонування всього організму. Один із найвідоміших мікроелементів, без якого неможливе її нормальне функціонування –це йод.

Дефібрилятори для громади!

Безумовно, одним із найважливіших дарунків, який можна отримати, є можливість врятувати чиєсь життя.

Запрошуємо до співпраці волонтерів пробації!

Косівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

Як дбати про себе та своє тіло?

Догляд за собою важливий завжди й для кожного. Всі ми зараз проходимо через травматичний досвід війни, і варто дбати про себе, аби відчувати себе краще фізично, емоційно та психічно.

Оперативна інформація щодо захворюваності на грип, ГРВІ і COVID -19 по Косівському районі

В Україні з 2 жовтня 2023 року  розпочався епідсезон ГРВІ 2023-2024рр.  Профільними спеціалістами Косівсько-Верховинського  міжрайонного  відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ »  щотижнево здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та COVID -19.