Небезпека отруєння чадним газом

Чадний газ — безколірний газ без запаху.Чадний газ, складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу  в умовах нестачі кисню.

Радон : користь чи небезпека?

Ізотопи радону (їх є декілька) входять до складу радіоактивних рядів природного урану і торію. Як радіаційно-небезпечний фактор, загалом, розглядають саме ізотоп радону-222.Тому для більшої обізнаності населення, в Європі традиційно  7  листопада відзначається День захисту від радону.

Реагування на хімічну загрозу із застосуванням хлору,аміаку,зарину. МОЗ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МОЗ УКРАЇНИ" КОСІВСЬКО- ВЕРХОВИНСЬКИЙ МІЖРАЙОННИЙ ВІДДІЛ

Останні події показують,що краще бути готовими до всього, ніж потім у відповідальну мить виявитися беззахисним. Тому надаємо рекомендації на випадок хімічної атаки із застосуванням хлору,аміаку,зарину.