Оперативна інформація  щодо захворюваності на грип, ГРВІ  і  COVID -19 по Косівському районі

Оперативна інформація щодо захворюваності на грип, ГРВІ і COVID -19 по Косівському районі

В Україні з 2 жовтня 2023 року  розпочався епідсезон ГРВІ 2023-2024рр.   Профільними спеціалістами Косівсько-Верховинського  міжрайонного  відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ »  щотижнево здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та COVID -19.

Онко профілактика

1. Не куріть. Вживання тютюну є одним з найважливіших факторів ризику розвитку раку. На куріння припадає майже 22% світових випадків смерті від раку. Куріння пов’язане з розвитком різних видів хвороби: рак легень, ротової порожнини, горла, гортані, підшлункової залози, сечового міхура, шийки матки та нирок. Навіть якщо ви не курите, вплив пасивного куріння може збільшити ризик розвитку раку легень.