УВАГА! КАРАНТИН!

Про призупинення освітнього  процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної  освіти Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади через карантин

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Шановні жителі Рожнівської громади! Запрошуємо громадськість сіл на Віче присвячене  шостій річниці розстрілів людей на Майдані , яке відбудеться  20 лютого 2020 року о 15.00 год., біля приміщення  будинку Рожнівської сільської ради ОТГ.

ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ШВИДКИХ ШАХІВ ДО ДНЯ «ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

На базі Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника 15.02.2020 р. ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ШВИДКИХ ШАХІВ ДО ДНЯ «ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ». У турнірі взяли участь вихованці Центру дозвілля дітей та юнацтва Рожнівської ОТГ (керівник: Фустов Назар Миколайович), Коломийської школи інтелектуального розвитку «Розвій» та гуртка шахів м. Косів. За підсумками змагань, які проходили у 3-х вікових категоріях окремо серед хлопців та дівчат (2012 р. н. і молодші; 2011 р. н.  – 2010 р. н; 2009 р. н. – 2008 р. н.), вихованці Центру дозвілля дітей та юнацтва Рожнівської ОТГ зайняли такі місця: I місце – Арсен Каюк (молодша вікова категорія), III місце – Мирослав Зозулик (старша вікова категорія), I місце – Анастасія Павлюк (молодша вікова категорія), II місце – Софія Хань (молодша вікова категорія), III місце – Софія Сенчук (молодша вікова категорія). Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями. Всі інші учасники –  дипломами за участь у змаганнях.  ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ ОРГАНІЗАТОРАМ ЗАХОДУ, КЕРІВНИКАМ ГУРТКІВ ТА БАТЬКАМ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ ЗА ВКЛАДЕНУ ПРАЦЮ І ЧАС! АДЖЕ, ЗА СЛОВАМИ ВЕЛИКОГО ПИСЬМЕННИКА В. ГЮГО: "ПРАЦЯ – ЦЕ ВЕЛИКЕ ПРАВО І ВЕЛИКИЙ ОБОВЯЗОК"!!!