Україна

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІІ сесія сьомого демократичного  скликання

 

 

РІШЕННЯ

від 30 січня 2018 року                                                                    с.Рожнів

30-3/2018

 

Про обов’язкову видачу чеків

при купівлі підакцизних товарів

 

З метою збільшення надходжень до бюджету Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів, стимулювання підприємців до відкритого ведення бізнесу, збільшення облікованих обсягів реалізації підакцизних товарів, Рожнівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють продаж підакцизних товарів, обов’язково видавати чеки всім покупцям при купівлі підакцизних товарів.

 

2. У випадку виявлення фактів невидачі чеків при продажу підакцизних товарів звертатися до органів Державної фіскальної служби України про накладення штрафних санкцій та скасування ліцензії на роздрібну торгівлю підакцизними товарами.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Радиша Сергія Васильовича та постійну комісію з питань підприємницької діяльності, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово- комунального господарства (Каюк Л.Я.).

 

 

Рожнівський сільський голова

об’єднаної територіальної громади                                                  С.В.Радиш