ЧУРКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

начальник відділу освіти Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 18 листопада 1973 року с. Старий Мізунь
  • Місце проживання: с. Рожнів
  • Громадянство: Україна
  • Сімейний стан: Одружена, мати однієї дитини

Освіта:

1. 1980 рік — пішла до І класу місцевої середньої школи.
  2. 1982-1987 рр. — навчалася у Вигодській музичній школі (клас: акордеон), яку завершила з відмінними успіхами.
  3. 1988 рік — закінчила 8 класів Старомізунської середньої школи та отримала свідоцтво особливого зразка.
  4. 1988-1992 рр. — навчалася в Коломийському педагогічному училищі ім. М. Підгірянки, стала членом народного аматорського вокального ансамблю дівчат "Серпанок". Закінчила навчання з червоним дипломом, отримавши спеціальність "вчитель початкових класів".
  5. 1992-1995 рр. — працювала класоводом у Старомізунській ЗОШ І-III ступенів та навчалася в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника на заочному відділенні за спеціальністю "педагогіка і методика початкового навчання".

Професійна діяльність:

1. 1995-1999 рр. — працювала вчителем у Яворівській ЗОШ I-III ступенів.
  2. 1999-2003 рр. — вчитель початкових класів Рожнівського навчально-виховного комплексу "Гуцульщина" ім. Ф. Погребенника.
  3. 2003-2015 рр. — заступник директора з виховної роботи даного навчального закладу, керівник дискусійного клубу "Ідея" учнівського парламенту, член обласної творчої групи заступників директорів з виховної роботи.
  4. 2015 рік — переведена на посаду вчителя початкових класів Рожнівського НВК "Гуцульщина".
  5. З 2018 року — працює на посаді начальника відділу освіти Рожнівської сільської ради.

Творча діяльність:

• Член народного аматорського жіночого вокального ансамблю "Калина".
  • Учасник церковного хору храму Різдва Пресвятої Богородиці.

НИКИФОРЯК УЛЯНА ІВАНІВНА

головний спеціаліст відділу освіти Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 8 лютого 1986 року с. Старі Кути
  • Місце проживання: с.Новоселиця
  • Громадянство: Україна
  • Освіта: Вища
  • Сімейний стан: Одружена, мати однієї дитини
  • Освіта:

• 1992 рік — вступила до 1-го класу Старокутської середньої школи.
  • 2003 рік — вступила до Чернівецького національного університету ім. О. Федьковича на спеціальність "Облік і аудит", який закінчила у 2008 році.
  • Професійна діяльність:

• 2007 рік — перейшла на заочну форму навчання та була працевлаштована у Косівське відділення АТ "Ощадбанк" на посаду контролера-касира.
  • Травень 2011 року — прийнята на роботу в ПАТ "Банк Київська Русь" на посаду старшого касира.
  • 2015 рік — звільнена у зв'язку з закриттям банку.
  • Липень 2016 року — прийнята на роботу в ТзОВ "Ексім Трейд-Інвест", де працювала до 29 лютого 2020 року.
  • 02 червня 2021 року — прийнята на роботу в АТ "Оператор газорозподільної системи" Івано-Франківськгаз.
  • З грудня 2022 року — працює на посаді головного спеціаліста відділу освіти Рожнівської сільської ради.