Відбулися засідання предметних методичних комісій педагогів

З 21.08.2018 року по 31.08.2018 року, згідно графіка, в закладах освіти Рожнівської об’єднаної територіальної громади відбулися засідання предметних методичних комісій педагогів (ПМК).

Керівники ПМК відділу освіти Рожнівської сільської ради, відвідавши обласні методичні майстерні, організовані Івано-Франківським інститутом післядипломної педагогічної освіти, зібрали вчителів ОТГ на традиційні серпневі наради, щоб окреслити основні стратегії та напрями роботи, ключові завдання у 2018-2019 навчальному році.

Освітяни розглянули актуальні питання формування ціннісних орієнтацій учнів у контексті Нової української школи,  пріоритетів початкової освіти, проблеми та перспективи викладання навчальних дисциплін у 2018-2019 навчальному році, психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу.

Серпневі наради, семінари, консультації, зустрічі забезпечать організований початок навчального року та якісну організацію освітнього процесу у закладах освіти громади.

Начальник відділу освіти Т.Чурко