РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

✅18 червня 2023 року  в Будинку культури с.Хімчин відбулися Громадські слухання щодо визначення рівня підтримки  запропонованої кандидатури старости Хімчинського старостинського округу Рожнівським сільським головою, Сергієм Радишем.

Захисні споруди області можуть вмістити 80 % прикарпатців

На Прикарпатті продовжують обстежувати захисні споруди. Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації, на сьогодні придатні для укриття (готові або обмежено готові до використання за призначенням) 631 захисна споруда (80 %), де можна розмістити 9 % населення.

До уваги аграріїв Прикарпаття!

У зв'язку з набранням чинності Порядків використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки, які зареєстровані в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України та 08.06.2023 року оприлюднені в газеті "Галичина", відбувся старт організаційно-методологічної кампанії з метою залучення аграріїв краю до джерел фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Рішення сесії від 16.03.2023 року № 7-17/2023 "Про затвердження порядку обговорення кандидатури старости",  розпорядження від 26.05.2023 року № 27-з Рожнівського сільського голови С.Радиша "Про початок проведення громадського обговорення кандидатури старости в Хімчинському старостинському окрузі Рожнівської територіальної громади "

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА МОЖУТЬ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства